VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ / AMACIMIZ
Missione / Finaltà

İtalyan Lisesinde eğitim görmüş okuldaşlarımızın birleştirici, kaynaştırıcı ve destekleyici bir güç oluşturabilmeleri adına, İtalyan Liseliler Derneği çatısı altında bir araya gelmelerini sağlamaktır.

L’ Associazione Ex Alunni del Liceo Italiano si prefigge di riunire al proprio interno tutti coloro che hanno studiato presso il Liceo Italiano di Istanbul ( IMI), al fine di costituire una forza protettiva e prioritaria.

VİZYONUMUZ / HEDEFİMİZ
Missione / Scopo

Üyeliğine özenilen; üyesi olmaktan gurur ve mutluluk duyulan; dinamik oluşumu ve üyeleri sayesinde dünyanın dört bir yanında varlığını hissettiren, İtalyanca konuşulan ülkelerde Türk, Türkiye’de İtalyan kültürünün tanınmasına öncülük eden; İtalyan lisesinde eğitim görmüş kişilerin bir araya geldiği bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

é un’Associazione che ha lo scopo di riunire al suo interno tutti coloro che hanno studiato al Liceo Italiano. Vuole rendere l’adesione all’Associazione motivo di fierezza e orgoglio a livello mondiale e grazie alla dinamica organizzazione dei suoi soci essere all’avanguardia della promozione della cultura turca in Italia e della cultura italiana in Turchia.

İLETİŞİM

Telefon: 02123739201
Faks: 02122915551
E-Posta: yonetim@italyanliseliler.com
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. Black Out İş merkezi no:211 Kat:3 Şişli-İstanbul

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?