Değerli Okuldaşlarımız,

 

Üyelik Başvurusu dernek merkezimizden yapılabilir. Dernek merkezimize gelemeyecek okuldaşlarımız için web sitemiz üzerinden başvuru ise, basit iki aşamadan sonra tamamlanacaktır.

Öncelikle, yan kısımda bulunan  ” Üyelik Başvurusu ” linkini tıklayınız ve iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletiniz.

İlgili Form çıktısını alarak doldurunuz; her iki sayfasını da imzaladıktan sonra, bilgisayarda taranmış iki adet vesikalık fotograf   ile  yonetim@italyanliseliler.com adresine gönderiniz.

Bir defaya mahsus  kayıt ve senelik dönem aidatınızı  Garanti Bankası TR980006200035700006296740  no’lu İtalyan Liseliler Derneği hesabına yatırınız.

Üyelik başvuru formu ve  ödemeniz  banka hesabımıza geçtikten sonra üyelik başvuru onayınız yönetim kurulu tarafından ilk otuz gün içerisinde karara bağlanacaktır.

Dernekler Yasası gereği, Başvuru formunun mutlaka imzalanıp tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Adaylık başvurunuz, bütün belgeler tamamlandığında değerlendirmeye alınacağı için aşağıdaki belgeleri eksiksiz olarak lütfen bizlere ulaştırınız.

• Tarafınızdan imzalanmış üyelik başvuru formu

• 2 adet vesikalık fotoğraf

• Bir defaya mahsus kayıt ücreti 100 TL

• 2018 aidat ödemesi olan 100 TL

 

ÜYELİK KOŞULLARI

Fiil ehliyetini haiz ve onsekiz yaşını bitirmiş bulunan İtalyan Lisesi mezunları  veya bu okullarda herhangi bir dönemde okumuş kişilerden, yazılı olarak başvuranlar, Yönetim Kurulu’nun kararı ile  Derneğe üye kabul edilirler. Yönetim Kurulu üyelik başvurularını en geç otuz gün içinde karara bağlar. Karar müracaat sahibine yazı ile bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye bu amaçla tutulan deftere kayıt edilir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için, Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olmaları gerekir. Özel kanunlarla Dernek üyeliği yasaklananlar Derneğe üye olamazlar.

 

 

İLETİŞİM

Telefon: 02123739201
Faks: 02122915551
E-Posta: yonetim@italyanliseliler.com
Adres: Büyükdere Cad. 16/9 Şişli İstanbul

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?