Bu gizlilik ilkeleri İtalyan Liseliler Derneği tarafından sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemiz ve işbirliği içerisinde çalıştığımız diğer şirketler, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifrelerinizi kodlanmış alanda muhafaza etmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz ve güncelleyebilmeniz mümkündür. İtalyan Liseliler Derneği veya  işbirliği içerisinde çalıştığımız diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Ayrıca çerezler ile elde edilebilen istatistiki veriler (tarayıcı tipi,coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), istatistiki çalışmalar, e-bülten çalışmaları, üye profillerine yönelik özel faaliyetlerin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye “sınıflandırma” çalışmalarında İtalyan Liseliler Derneği ve -veya  işbirliği içerisinde diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

İtalyan Liseliler Derneği iletişim listesinden ayrılmak istiyorsanız, yonetim@italyanliseliler.com adresine e-mail atarak iptal isteğinizi belirtiniz.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Bu siteyi kullanarak İtalyan Liseliler Derneği Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. İtalyan Liseliler Derneği  yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

İLETİŞİM

Telefon: 02123739201
Faks: 02122915551
E-Posta: yonetim@italyanliseliler.com
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. Black Out İş merkezi no:211 Kat:3 Şişli-İstanbul

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?