IMG_2530.jpg

Sevgili Okuldaşlarım,

Şimdiye dek her yönetim döneminde kalite çıtasının bir kademe daha üste çıkarıldığı derneğimizin, 2019-2021 dönemi için yönetim bayrağını devralmış olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyorum.

Asil üyelerinin bir çoğunun yeni simalardan oluştuğu taze bir kadro ve deneyimli yönetim üyelerinin tecrübeleriyle komisyonları oluşturduğu güçlü bir ekip ile okulumuza ve onunla ilgili anılarımıza layık güzel işler yapmaya çalışacağız.

“Aidiyet Duygusu” temasına odaklanacağımız projelerimiz ile üyelerimiz arasında güçlü bir iletişim ağı kurmayı, oluşturacağımız mesleki komisyonları sayesinde günlük ve sosyal yaşamlarımıza artı değer katmayı amaçlıyoruz. Gelenekselleşen Pizza Günü ve TopolIMI etkinliklerinin yanı sıra, birbirimizi daha sık görebileceğimiz ve şimdiye dek hiç yapamadıysak tanışacağımız sosyal aktivitelerde bir araya geleceğiz.

Garibaldi Projesi ve okul burslarımız her zaman olduğu gibi yeni dönemde de odağımızda olacak.

İtalyan Lisesi öğrencisi olmak gerçekten bir ayrıcalıktır. Bu hissi daha çok hissedebileceğiniz günleri sizlere yaşatmak dileğiyle, sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Hakan Bayülgen

IMI '93

2019 - 2021 Dönem Başkanı